درب اتوماتیک THINGS TO KNOW BEFORE YOU BUY

درب اتوماتیک Things To Know Before You Buy

درب اتوماتیک Things To Know Before You Buy

Blog Article

استفاده بهینه از مواد طبیعی و همچنین انرژی در هنگام ساخت درب، صرفه جویی در مصرف انرژی برودتی و حرارتی در حد ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال، کنترل دما و ورود گرد و غبار در اماکن با تردد بالا، امکان استفاده از حد اکثر فضای موجود و همچین تولید بر اساس اندازه محل مورد نظر، بهره مندی از امکانات و خدمات ویژه جهت مکانهای خاص مثل بیمارستان ها و درمانگاه ها و غیره، دقت و کیفیت بسیار بالا به دلیل استفاده از طراحی های جدید و مدرن و مواد اولیه با کیفیت، زیبایی بخشیدن به نمای ورودی ساختمان ها، قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به عواملی همچون نوع مراجعین، میزان ترافیک محل، تغییر فصول سال و حتی ساعات شبانه روزی از اصلی ترین ویژگی هایی می باشد که درب اتوماتیک را از درب سنتی و دستی متمایز می گرداند.

۱۷- شرکت درجام در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک ریلی، بازویی و سکشنال می باشد.

درب اتوماتیک برقی جزو درب هایی هستند که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

درب شیشه ای سکوریت در طول زمان دچار زنگ زدگی، خوردگی و آسیب های اقلیمی و آب و هوایی نمی شود. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب راه بند، نصب درب ریلی، نصب کرکره برقی، نصب جک درب، نصب دزدگیر اماکن نیز خدمات شایانی را ارائه می دهد.

درب اتوماتیک ، به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می شود. در اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های متنوع ساخته می شوند.

درب‌های کشویی به صورت تک لنگه یا چند لنگه طراحی می‌شوند. همچنین در مدل تلسکوپی نیز وجود دارند. شیشه‌های به کار رفته در درب‌های کشویی از نوع دو جداره هستند.

یکی از نکات مهم درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های سکشنال کرکره برقی ، جک های پارکینگی ، که توسط کار فرمایان مد نظر قرار میگیرد سرویس با خدمات دوره ای انواع درب اتوماتیک می باشد که شرکت های ارایه دهنده درب های برقی علاوه بر ارایه اپراتور here های در سنسوری یا درب اتوماتیک اورجینال با کیفیت میبایست با ارایه خدمات پس از فروش و دوره ای مناسب با نیروهای متخصص و کار آزموده فرایند تکمیل رضایت مشتریان را کامل نمایند که این امر در گروه ایمن صنعت به صورت کامل رعایت میگردد .

امروزه بیشتر درب های پارکینگ های اماکن عمومی، خصوصی و منزل ها دارای سیستم های اتوماتیک است. یکی از انواع متنوع درب های click here اتوماتیک، جک پارکینگی می باشد. جک برقی پارکینگی، برای درب های تک لنگه و دو لنگه (با ابعاد، وزن و ترددهای مختلف) مناسب است.

از درب های سکشنال برای فضاهای کم عرض مسقف استفاده می شود. درب های بازویی غالبا به صورت دو لنگه اجرا می شوند. درب اتوماتیک هوشمند بوده و موجب تسهیل در تردد می گردد. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به متراژ کار، نوع درب، نوع جک و درب اتوماتیک آرتا در … متفاوت است.

برای پارکینگ های کوچکتر که تنها یک خودرو تردد کرده و فضای کافی برای باز و بسته شدن در وجود داشته باشد، می توان از درب های اتوماتیک تک لنگه استفاده کرد. با افزایش سایز در تک لنگه، به جک قوی تری نیاز بوده و در نتیجه قیمت درب اتوماتیک پارکینگ افزایش می یابد. آنچه که در نصب درب های اتوماتیک بسیار حائز اهمیت است، استفاده از تیم حرفه ای برای اجرای آن می باشد.

بعد از تشخیص حرکت یا وزن توسط سنسور درب اتوماتیک شیشه ای، لت متحرک اول که در مرکز ورودی قرار دارد، به روی لت دوم قرار گرفته و سپس هر دو به روی بخش ثابت جمع می شوند.

همه ی قطعات سیستم به وسیله ی مادول روی ریل نصب میشود و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد به راحتی امکان پذیر است.

۱۴- شرکت الکترو حافظ در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک ریلی، بازویی، سکشنال و نصب راه بند می باشد.

ساختمان های مسکونی و اماکن اداری و تجاری و بیمارستان ها و …

Report this page